Křemelina

Křemelina

Co to je? Je to především přírodní zdroj křemíku. Jedná se o sypkou horninu, která má unikátní složení. Křemelina působí protizánětlivě, urychluje hojení ran, budete mít pevné kosti,zuby a dásně, nehty, pojivové tkáně. Působí proti předčasnému stárnutí pokožky. Je vám často chladno? Neboobráceně? Je vám pořád horko? Je tedy pro Vás. Dále posiluje imunitnísystém, pomáhá ledvinám, příznivě ovlivňuje močový měchýř a močové cesty. Proč Vám ji doporučuji, je že krásně čistí střeva a to nejenom u lidí, ale i udomácích mazlíčků. Hodí se k detoxikaci organismu. Přirozeným způsobem tělo pročistí od plísní, parazitů a dalších nežádoucích látek. Projede všechna zákoutí. Jestliže nemáte čistá střeva, zabraňujete vstřebávání některých důležitých látek z potravy. Tak se stane, že máte například 130 kg, ale jste podvyživení.Tělo strádá nedostatkem potřebných látek. Při vyčištění většinou nastává úbytek váhy, máte více energie, potřebujete méně spánku. Tělo začne lépe fungovat. Mimo jiné si z ní můžete udělat i pleťovou masku či peeling. Velmi dobře se osvědčila pro čištění zubů. Jemně odstraňuje zubní plak, zuby budete mít krásně bílé, odstraní parazity, žijící v ústní dutině, zpevní se Vám dásně. Stačí ji použít i místo zubní pasty. Trošku křemeliny na kartáček, přidávám kokosový olej a v případě potřeby mátový esenciální olej, ale nemusí být, vytvořím kašičku a čistím.

Použití/ Význam

Potravinářská křemelina na vnitřní užívání. Detoxikační prostředek pro lidi (i zvířata). Křemelina odstraňuje z těla škodlivé látky atoxiny. Pro potraviny a pro doplňky stravy.

Návod k použití:

denně 5g (1 polévková lžíce) rozmíchat ve vodě, v mléku, v čaji, ve svařené meltě atp.

Široké použití:

Křemelina je velice zajímavá látka s unikátními vlastnostmi. Jednotlivé částice jsou viditelné pouze pod mikroskopem, ale zároveň mají vysokou tvrdost.